Marka OTOMedo została stworzona z myślą o każdym, kto chce zadbać o swoje zdrowie. Zdajemy sobie sprawę ze zmian jakie wymusiła pandemia – w tym te związane z trudnościami w dostępie do lekarzy i specjalistów.

To prosty produkt zakładający łatwy i tani dostęp do lekarza, specjalisty oraz badań diagnostycznych. Co ważne roczny pakiet dostępny jest w cenie jednej konsultacji medycznej.

Dwunastomięsieczny pakiet OTOMedo został zaprojektowany w taki sposób, że umożliwia kontakt z lekarzem nawet w ciągu 2 godzin od zgłoszenia potrzeby konsultacji. Konsultacja odbywa się w sposób zdalny poprzez czat, videoczat bądź telefon. Podczas rozmowy można skonsultować wyniki badań, otrzymać e-receptę, e-skierowanie bądź e-zwolnienie.

Aby jeszcze bardziej dostosować się do potrzeb Klientów, udostępniane są dwa pakiety:
  • Pakiet Basic – 36 e-konsultacji z lekarzem w roku oraz zniżka na diagnostykę laboratoryjną w sieci ALAB
  • Pakiet Standard Plus – 60 e-konsultacji z lekarzem i specjalistami, 4 wizyty stacjonarne oraz 12 badań diagnostycznych w sieci laboratoriów ALAB w roku

Klient wykupuje pakiet, otrzymuje dostęp do Konta Pacjenta i może skorzystać z prywatnych usług medycznych w dowolnej chwili. Warto zaznaczyć, że ten produkt nie jest dedykowany osobom chorym w momencie kupna, ale tym, które chcą się zabezpieczyć – żyją z chorobami przewlekłymi, potrzebują recept lub zwolnień lekarskich, często wyjeżdżają i w razie nagłego pogorszenia stanu zdrowia nie mogą skorzystać ze stacjonarnej wizyty u swojego lekarza. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które nie lubią czekać w kolejkach i cenią sobie komfort jaki zapewnia zdalna konsultacja medyczna lub po prostu lubią poczucie, że zdrowie ich i ich bliskich jest zabezpieczone.

O OTOMedo napisali:

OTOMedo to marka stworzona przez Spółkę TechnologyAMD

TechnologyAMD Sp. z o.o. cechuje się innowacyjnym podejściem do pracy w ujęciu cyfrowym. Tworzone przez nas platformy zapewniają dostęp do rozwiązań, które wcześniej w tym konkretnym segmencie nie występowały. 

Tworzymy zgrany zespół specjalistów, dbających o to, aby każda osoba korzystająca z naszych usług czuła pełną satysfakcję i otrzymała nową perspektywę rozwoju.

NASZA FILOZOFIA
PRZYSZŁOŚĆ TO NAJWAŻNIEJSZA RZECZ, NA KTÓRĄ MOŻEMY WPŁYNĄĆ!

Pozostałe marki

OTOAgent.pl to platforma, która łączy w sobie dwie ważne funkcje. Zapewnia technologię agentom ubezpieczeniowym oferując wachlarz nowoczesnych narzędzi do obsługi klienta i jest platformą komunikacyjną dla branży ubezpieczeniowej. 

Projekt funkcjonuje w modelu SaaS (Software-as-a-Service) i ma ogólnopolski zasięg.

Z jednej strony użytkownicy mają dostęp do największej bazy agentów ubezpieczeniowych w Polsce.

Z drugiej wspieramy agentów ubezpieczeniowych, dając im szansę przedstawienia się większej liczbie klientów oraz zbudowania swojego wizerunku.

Marka OTOWash powstała z myślą o posiadaczach samochodów. To prosta usługa abonamentowa skierowana zarówno do osób fizycznych jak i do firm.

W ramach dwunastomiesięcznego, płatnego co miesiąc, abonamentu otrzymuje się dostęp do aplikacji mobilnej, w której można umówić wizytę w jednej z 700 myjni w całej Polsce!

Dopasowanie zakresu abonamentu do potrzeb jest możliwe dzięki podziale oferty na:

  • abonamenty dla małych i dużych aut
  • abonamenty z jedną lub dwoma usługami w miesiącu

Publikacje w Mediach Społecznościowych

Masz pytania?
Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

TechnologyAMD Sp. z o.o. ul. Tomasza Zana 11A 20-601 Lublin

© TechnologyAMD Sp. z o.o. 2022-2023